سخن مدیرعامل 

سال 1398 شمسی با تمام مسائل و سختی هایی که داشت  به پایان رسید و نسل ما تجربیاتی را از سر گذرانید که در نوع خود بی سابقه یا شاید خیلی کم سابقه بود می توان گفت تجربه چند نسل را با هم یکجا و یکزمان دیدیم . از شروع با سیل ،افت پول ملی ،  زلزله ، ترس از جنگ ، رکود اقتصادی ، تحریم و تا بیماری اخیر ویروس کرونا که ما را دچار بدبینی و ناامیدی کرده است.

 مومنان اعتقاد دارند که در پس هر سختی ، قضا و بلا ، خداوند رحمان و رحیم مشیتی برای ما مقدر کرده که کافی است بصیرت درک آن را پیدا کنیم ; بشخصه خیلی کنجکاو بودم که ببینم رحمت خدا به چه شکلی شامل ما خواهد شد زمانیکه کسادی و تعطیلی تمام کسب و کارهایی را شاهدیم که با ما در ارتباط نزدیک بودند و نمی توانیم بی تفاوت نسبت به آنها باشیم هم از لحاظ اخلاقی و هم امید نسبت به ادامه فعالیت کاری خودمان !؟

بعنوان یک فعال در حوزه طراحی و ارائه راه حل به کسب و کارها به این مسئله رسیدم که این فرصت را می توان با تفکر در جهت بهره وری و رفع نقاط ضعف کسب وکار خودمان استفاده کرده و از زاویه دیگری به کارمان بنگریم . کتابخوانی و کسب اطلاعات بیشتر در حوزه کاری خودمان که در سایر زمانها یا انجام ندادیم یا وقتی برایش نگذاشتیم یکی از این کارها در این زمان قرنطینه می باشد.

همچنین با نیاز به دورکاری و فروش مجازی کالاها و گذار پرسرعت فروش سنتی به اینترنتی که گرچه از سالها قبل شروع شده بود ولی این زمان سرعت بیشتری گرفته و مسئولیت طراحان نرم افزار و اپلیکیشن ها را بیشتر کرده است. زمانی سرعت پویایی و ارتقاء تکنولوژی صرفا معطوف به نرم افزار بود ولی امروزه با این اتفاق سخنی به گزاف نمی باشد اگر بگوییم تمام کسب و کارها نیاز به پویایی هرچه بیشتر در نوع تولید و تحویل کالا خواهند داشت و این امر میسر نیست مگر نوع نگاه به صنعت آی تی عوض شود و تمام کسب و کارها از آن بهره ببریم .

دراینجا وظیفه خود و سایر همکاران می دانیم که از زحمات کادر درمان و پزشکی کشور که بیشترین فشار و تحمل شرایط ناگوار موجود را به جان خریدند و رزمندگان بی توقع می باشند تشکر کرده و  سلامتی و عزت این عزیزان را در سال جدید از خداوند منان طلب نمائیم.

قطعا از این شرایط سربلند بیرون آمده ودر باورها و رفتارهایمان تجدیدنظر اساسی خواهیم کرد و انشالله بهار اصلی در پس این حادثه برای مردمان ایران زمین پدیدار خواهد شد.

بهار1399

مدیریت گروه نرم افزاری آریانا

رامین اورک